Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie

Zasady korzystania z terenu zewnętrznego

Szanowni Państwo,

Od dnia 29 lutego 2016 roku  (poniedziałek) zaczynają obowiązywać w pełni zasady korzystania z terenu zewnętrznego, które otrzymaliście Państwo w dniu 20 stycznia 2016 roku do skrzynek pocztowych. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie.

P o n a d t o, informujemy, że:

Brama od ul. Poligonowej jest GŁÓWNA BRAMĄ wjazdową i wyjazdową z Osiedla. Wjazd i wyjazd z Osiedla w godzinach od 500 do 2300 odbywa się przy pomocy szlabanu. Od godz.  2300 do 500  za pomocą bramy. Wydane Państwu piloty obsługują zarówno szlaban jak i bramę.

Posterunek ochrony usytuowany przy tej bramie jest posterunkiem głównym, w którym pracownik ochrony przebywa całodobowo. Do zadań tego pracownika oprócz kontroli monitoringu Osiedla i przyjmowania  bieżących zgłoszeń, należy:

  • wpuszczanie i wypuszczanie Państwa Gości

Zadaniem pracownika ochrony będzie wyjście z budki ochrony, uzyskanie informacji do kogo dana osoba przyjechała, a następnie weryfikacja tych informacji bezpośrednio u Państwa poprzez połączenie domofonowe ochrony z Państwa lokalem. Informacje te zostaną zapisane w książce obiektu. Gość przy wjeździe na Osiedle otrzyma jednorazową przepustkę, którą winien zwrócić przy wyjeździe. Przepustka powinna być umieszczona za przednią szybą auta.

Budynek przy ul. Poligonowej 4 uzyska łączność w momencie uruchomienia systemu kontroli dostępu ruchu pieszego.

Prace zwiane z uruchomieniem sytemu kontroli dostępu ruchu pieszego (pastylki), w tym uruchomienie połączeń domofonowych między furtkami,  
a lokalami rozpoczną się w miesiącu kwietniu.

  • wpuszczanie i wypuszczanie służb ratunkowych
  • uniemożliwianie osobom trzecim wejścia na teren osiedla (pod szlabanem).

Brama od ul. Kompasowej.

Wjazd i wyjazd tą bramą odbywa się przy pomocy szlabanu w następujących godzinach: od 500 do 900  oraz od 1600 do 1900 (w godzinach największego ruchu na Osiedlu). W pozostałym czasie wyjazd i wjazd odbywa się poprzez otwarcie, pilotem, bramy.

Posterunek ochrony usytuowany przy tej bramie jest posterunkiem, w którym pracownik ochrony przebywa w godzinach od 700 do 1900 Pracownik ten jest pracownikiem obchodowym.

Zgodnie z Państwa zgłoszeniami istnieje zapotrzebowanie na zwiększone obchody terenu Osiedla, w tym także klatek schodowych i piwnic.

P r z y p o m i n a m y!

Właściciele lokali wjeżdżają i wyjeżdżają z terenu Osiedla przy pomocy otrzymanych pilotów. Prosimy pamiętać o zabieraniu ze sobą pilotów. Ochrona nie otwiera ani bram ani szlabanów właścicielom lokali.

W przypadku jakichkolwiek problemów z pilotem prosimy o kontakt z konserwatorem  tel. 604 192 419, który zdalnie będzie mógł sprawdzić zaistniały problem.

W przypadku jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt z biurem Spółdzielni Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapadłymi podczas spotkania w dniu 23 lutego 2016 roku ustaleniami w najbliższym czasie otrzymają Państwo ankietę w sprawie zamontowania dodatkowego monitoringu tj. umieszczenia kamer w klatkach schodowych oraz zwiększenia obsady ochrony.


×

UWAGA! WAŻNE!!

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z wydłużeniem stanu zagrożenia epidemicznego, mając na względzie wspólne bezpieczeństwo,
Zarząd MSM „Nowy Dom 82” informuje, 
że

Pracownicy Biura SPÓŁDZIELNI, w tym również KASY SPÓŁDZIELNI,
są dostępni dla Państwa w godzinach od  08:00 do 14:00.

Niemniej jednak,  biorąc pod uwagę zalecenia Ministerstwa Zdrowia dotyczące koronawirusa prosimy o ograniczenie do minimum bezpośrednich wizyt w biurze Spółdzielni we wskazanych terminach i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

PROSIMY O KONTAKT Z UPOWAŻNIONYMI PRACOWNIKAMI SPÓŁDZIELNI:


- W SPRAWACH TECHNICZNYCH – Z PANIĄ MONIKĄ GŁUCH, TEL. 501-235-814
- W SPRAWACH ADMINISTRACYJNYCH – Z PANIĄ EWELINĄ JENDRASIK, TEL. 510-214-396 lub z Panem Dawidem Gorczyńskim tel. 517 -104- 852

Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia 
i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.