Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie

ADA-NET

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 10.07.2023 WYSTĘPUJĄ PROBLEMY TECHNICZNE Z LOGOWANIEM DO SYSTEMY ADA-NET.

W przypadku wystąpienia problemów z logowaniem do systemu ADA-NET prosimy o kontakt:

 

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Telefon:  (22) 619 76 32  lub  (22) 619 78 61

 

ADA-NET jest aplikacją umożliwiająca właścicielom lokali  dostęp do informacji związanych z ich lokalami. Użytkownik posiada możliwość sprawdzenia stanu konta „czynszowego”. Drugą możliwością jest dostęp do aktualności. Niestety Spółdzielnia ma wykupiony jedynie moduł dostępu do konta „czynszowego” dlatego też część zakładek w systemie, po zalogowaniu, będzie dla Państwa nieaktywna. Niemniej jednak podjęliśmy już działania zmierzające do zakupu dostępu do pozostałych modułów i mamy nadzieje, że w najbliższym czasie będziemy mogli przekazać Państwu informacje o możliwości korzystania z pozostałych kart zawartych w ADA NET.

Właściciele lokali/zasobów po wypełnieniu i złożeniu odpowiedniego formularza znajdującego się również w zakładce „Dokumenty -> Wnioski”, na stronie Spółdzielni, otrzymują identyfikator i hasło do systemu ADA-NET.

Logowanie do systemu ADA NET odbywa się za pomocą linka umieszczonego poniżej tj. „LOGOWANIE DO ADA-NET”. W celu zalogowania konieczne jest wprowadzenie loginu i hasła tymczasowego nadanego przez Spółdzielnię.  Najważniejsza zmiana polega na umożliwieniu użytkownikowi zmiany hasła.  

Po pierwszym zalogowaniu w ADA NET osoba uprawniona powinna dokonać zmiany hasła dostępu na własne.

 

Osoby nieposiadające uprawnień do korzystania z elektronicznego systemu ewidencji naliczeń i wpłat za lokale proszone są o zgłoszenie się z dowodem tożsamości do sekretariatu biura Spółdzielni przy  ul. Targowej 33/35/37 i wypełnienie formularza zgłoszeniowego do ADA NET.

 

Logowanie do systemu odbywa się poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

Podstawową zaletą systemu ADA-NET jest 24-godzinny dostęp do systemu 7 dni w tygodniu.

Dostęp do systemu ADA-NET jest darmowy.

LOGOWANIE DO ADA-NET