Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowy Dom 82" w Warszawie

PRZERWA W DOSTAWIE CIEPŁEJ I ZIMNEJ WODY!

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na instalacji wodnej budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16C w Warszawie, informujemy, że

W DNIU 11.09.2023 R. (PONIEDZIAŁEK)
W GODZINACH 09:00-12:00
nastąpi PRZERWA W DOSTAWIE WODY CIEPŁEJ I ZIMNEJ DO PAŃSTWA LOKALI.

Nadzór nad w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Sanitarnych MSM „Nowy Dom 82”, Pani Jadwiga Dorota Dłuska, tel. 515-411-829. Wykonawcą prac jest firma PIROS INSTALACJE Konrad Szwąder.


Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Wymiana fragmentu pionu instalacji c.o. przebiegającego przez lokale mieszkalne nr 30 oraz 32, znajdujące się w budynku usytuowanym przy 
ul. Znanieckiego 16C w Warszawie

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do wizji lokalnej z dnia 10 maja 2023 r., poniżej przedstawiamy harmonogram prac sanitarno-budowlanych, związanych z wymianą fragmentu pionu instalacji c.o. przebiegającego przez lokale mieszkalne nr 30, 31 oraz 32, znajdujące się w budynku usytuowanym przy ul. Znanieckiego 16C w Warszawie:

 • 30.08.2023 r. (środa) – pomieszczenie gospodarcze (podejście pod pion), lokal mieszkalny nr 30
 • 31.08.2023 r. (czwartek) – lokal mieszkalny nr 32 oraz próba szczelności instalacji (próba ciśnienia) we wskazanych lokalach

PRACE ZWIĄZANE Z WYMIANĄ FRAGMENTU PIONU INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA PROWADZONE BĘDĄ W GODZINACH 9:00-15:00.

Prosimy o udostępnienie lokali oraz przygotowanie dostępu do rurażu poprzez m.in. zdjęcie ekranów, zabudów, itp.

Po zakończeniu prac hydrauliczno-instalacyjnych w danym lokalu od razu rozpoczną się prace ogólnobudowlane. Wykonawcą prac sanitarnych jest firma PIROS INSTALACJE Konrad Szwąder, a prac ogólnobudowlanych firma Profesjonalne Usługi Ogólnobudowlane PROF-BUD Mariusz Seńczyk. Uwagi i zastrzeżenia co do wykonywanych prac prosimy kierować bezpośrednio do biura Spółdzielni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadzór nad prowadzonymi pracami pełnią:

Ze strony MSM „Nowy Dom 82”:

 • Inspektor Nadzoru Robót Sanitarnych, Jadwiga Dorota Dłuska, tel. 515-411-829
 • Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych, Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857
 • Administrator, Ewelina Jendrasik, tel. 510-214-396

Ze strony Wykonawców:

 • w zakresie prac hydrauliczno-instalacyjnych – Pan Konrad Szwąder, tel. 501-150-398
 • w zakresie prac ogólnobudowlanych – Pan Mariusz Seńczyk, tel. 794-263-196

UWAGA! PRACE NA WYSOKOŚCI!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 11.08.2023 r. (piątek) oraz 14.08.2023 r. (poniedziałek) firma alpinistyczna przeprowadzi na zlecenie Spółdzielni prace polegające na miejscowej naprawie elewacji budynków usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII w Warszawie.

Prace te prowadzone będą metodą alpinistyczną, przez osoby posiadające stosowne uprawnienia do prac na wysokości.

PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI PODCZAS KORZYSTANIA 
Z OGRÓDKÓW PRZYDOMOWYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W POZIOMIE PARTERU BUDYNKÓW.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych MSM „Nowy 
Dom 82”, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857. Wykonawcą prac jest firma HiJOB Marek Charusta.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Zebranie członków osiedla „Wilga XII”

Z A W I A D O M I E N I E

Szanowni Państwo,

Na podstawie treści § 103 ust. 7 i 8 STATUTU MSM „Nowy Dom 82”, 

Zarząd Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Dom 82” informuje, że

w dniu 16 maja 2023 roku o godz. 18 00 w Osiedlowym Centrum Plastyki „Wilga” przy ul. Znanieckiego 5 odbędzie się 

ZEBRANIE Członków Osiedla „Wilga XII” w celu wyłonienia kandydatów do Rady Nadzorczej.

U W A G A

Wybrani podczas Zebrania kandydaci wezmą udział w wyborach do Rady Nadzorczej, które odbędą się podczas Walnego Zgromadzenia MSM „Nowy Dom 82” w dniu 26 czerwca 2023 roku.

Remont klatki schodowej nr VI, znajdującej się w budynku usytuowanym przy ul. Znanieckiego 16 w Warszawie

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2023 r. (poniedziałek) rozpoczną się prace polegające na remoncie klatki schodowej nr VI, znajdującej się w budynku usytuowanym przy ul. Znanieckiego 16 w Warszawie. Zakres prac obejmuje m.in. zabezpieczenie terenu objętego pracami, zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitów, przygotowanie powierzchni pod malowanie, z poszpachlowaniem nierówności, gruntowanie oraz malowanie ścian i sufitów, czyszczenie i malowanie szafek szachtów, malowanie rur instalacji c.o. i gazowej, malowanie policzków schodów, podstopnic i cokolików, czyszczenie i malowanie balustrad wewnętrznych, wykonanie tynku mozaikowego na ścianach, wymianę parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej, montaż nowej gabloty ogłoszeniowej, uprzątnięcie terenu objętego pracami. Planowany termin zakończenia prac to 31 maja 2023 r.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych MSM „Nowy Dom 82”, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857. Wykonawcą prac jest firma DAMIAN PRZYBYŁOWSKI – „EWKADA”.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Remont klatek schodowych nr V i nr VII, znajdujących się w budynku usytuowanym przy ul. Znanieckiego 16A w Warszawie

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2023 r. (poniedziałek) rozpoczną się prace polegające na remoncie klatek schodowych nr V i nr VII, znajdujących się w budynku usytuowanym przy ul. Znanieckiego 16A w Warszawie. Zakres prac obejmuje m.in. zabezpieczenie terenu objętego pracami, zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitów, przygotowanie powierzchni pod malowanie, z poszpachlowaniem nierówności, gruntowanie oraz malowanie ścian i sufitów, czyszczenie i malowanie szafek szachtów, malowanie rur instalacji c.o. i gazowej, malowanie policzków schodów, podstopnic i cokolików, czyszczenie i malowanie balustrad wewnętrznych, wykonanie tynku mozaikowego na ścianach, montaż nowej gabloty ogłoszeniowej, uprzątnięcie terenu objętego pracami. Planowany termin zakończenia prac to 31 maja 2023 r.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych MSM „Nowy Dom 82”, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857. Wykonawcą prac jest firma DAMIAN PRZYBYŁOWSKI – „EWKADA”.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Wymiana pionu instalacji c.o. przebiegającego przez lokale mieszkalne nr 30, 32, 34, 36 oraz 38, znajdujące się w budynku usytuowanym przy ul. Znanieckiego 16C w Warszawie

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia prac polegających na wymianie skorodowanego pionu instalacji centralnego ogrzewania przebiegającego przez lokale mieszkalne nr 30, 32, 34, 36 oraz 38, znajdujące się w budynku usytuowanym przy 
ul. Znanieckiego 16C w Warszawie, uprzejmie informujemy, że

w dniu 10 maja 2023 r. (środa)
w godzinach 16:30-17:30

odbędzie się wizja lokalna upoważnionych pracowników Spółdzielni, tj. Inspektora Nadzoru Robót Sanitarnych MSM „Nowy 
Dom 82”, Pani Jadwigi Doroty Dłuskiej, Inspektora Nadzoru Robót Budowlanych MSM „Nowy Dom 82”, Pana Dariusza Józefowicza, Konserwatora branży budowlanej MSM „Nowy Dom 82”, Pana Mariusza Seńczyka oraz Konserwatora Instalacji Sanitarnych i C.O., Pana Konrada Szwądera.

Prosimy o udostępnienie lokalu, celem ustalenia zakresu planowanych prac instalacyjnych oraz budowlanych.

O terminie rozpoczęcia przedmiotowych prac zostaniecie Państwo poinformowani odrębną korespondencją.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem Spółdzielni, tel. 22 619-78-61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UTRUDNIONE PRZEMIESZCZANIE SIĘ PO TERENIE HALI GARAŻOWEJ

Szanowni Państwo,

w dniu 15.03.2023 r. (środa), w godzinach 8:00-16:00 przeprowadzone zostaną prace polegające na uszczelnieniu stropu hali garażowej, znajdującej się w budynku usytuowanym przy ul. Kompasowej 1 
w Warszawie, w związku z którymi mogą wystąpić chwilowe niedogodności w ruchu kołowo-pieszym.

PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI
PODCZAS PRZEMIESZCZANIA SIĘ PO TERENIE HALI GARAŻOWEJ 
W TRAKCIE W/W PRAC.

Nadzór nad w/w pracami pełni Główny Specjalista ds. Technicznych MSM „Nowy Dom 82”, Pan Michał Żaczek, tel. 517-104-856. Wykonawcą prac jest firma ŁPS-Proizol Przemysław Skrzydło.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Obowiązkowy przegląd instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie os. Wilga XII

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, informujemy, że w dniu 18 listopada 2022 r. (piątek), w godzinach 09:00-11:00 odbędzie się obowiązkowy przegląd instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie os. Wilga XII, przy ul. Znanieckiego 16, ul. Znanieckiego 16A, ul. Znanieckiego 16B oraz ul. Znanieckiego 16C w Warszawie.
 
Jest to drugi z trzech terminów przeglądu. Prosimy o udostępnienie lokali w celu jego przeprowadzenia.
 
OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA.
 
Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI. Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pan Marcin Więckowski, tel. 509-762-714.
 

POWYŻSZE OGŁOSZENIE DOTYCZY WYŁĄCZNIE LOKALI, W KTÓRYCH KONTROLA WYZNACZONA NA DZIEŃ 24.10.2022 R. NIE ODBYŁA SIĘ!

Przegląd przewodów kominowych

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, informujemy, że w dniu 24 października 2022 r. (poniedziałek), w godzinach 17:00-20:00 odbędzie się obowiązkowy przegląd przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie os. Wilga XII, przy ul. Znanieckiego 16, ul. Znanieckiego 16A, ul. Znanieckiego 16B oraz ul. Znanieckiego 16C w Warszawie.

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądu.

OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA.

Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI.

Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pani Katarzyna Niewiadomska, tel. 500-525-467.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z biurem Spółdzielni, tel. (22) 619-76-32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informator maj - czerwiec 2022 - NUMER SPECJALNY

Szanowni Państwo,

 Od dnia 16 maja 2022 roku obowiązujący dotąd stan epidemii zostanie zastąpiony stanem zagrożenia epidemicznego – przewiduje to opublikowany w poniedziałek 9 maja w RCL projekt rozporządzenia ministra zdrowia. Stan epidemii obowiązuje w Polsce od dnia 20 marca 2020 roku.

 

Węcej informacji: Informator maj - czerwiec 2022 - NUMER SPECJALNY (pobierz PDF)

OGŁOSZENIE 05.04.2022 remont malarski cokołów Znanieckiego 16, kl. V

dot. remontu malarskiego cokołów klatki schodowej nr V, budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16 w Warszawie.

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2022 r. (czwartek) rozpoczną się prace polegające na remoncie malarskim cokołów klatki schodowej nr V, budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16 w Warszawie.

Remont klatki schodowej został przeprowadzony w 2019 r., ale zakres prac nie obejmował malowania cokołów. Aby poprawić estetykę Państwa klatki schodowej oraz ujednolicić wygląd wszystkich klatek schodowych znajdujących się w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII, tegoroczny przetarg na remont klatek schodowych został uzupełniony o te prace.

Zakres prac, które rozpoczną się w dniu 7 kwietnia 2022 r. obejmuje m.in. zabezpieczenie terenu objętego pracami, dwukrotne malowanie farbami olejnymi cokołów, uprzątnięcie terenu objętego pracami. Planowany termin zakończenia prac to 13 kwietnia 2022 r.

 

Ze strony Spółdzielni nadzór na w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857.

Wykonawcą prac jest firma DAMIAN PRZYBYŁOWSKI – „EWKADA”.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE 05.04.2022 remont malarski cokołów Znanieckiego 16A, kl. III

dot. remontu malarskiego cokołów klatki schodowej nr III, budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16A w Warszawie.

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2022 r. (czwartek) rozpoczną się prace polegające na remoncie malarskim cokołów klatki schodowej nr III, budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16A w Warszawie.

Remont klatki schodowej został przeprowadzony w 2019 r., ale zakres prac nie obejmował malowania cokołów. Aby poprawić estetykę Państwa klatki schodowej oraz ujednolicić wygląd wszystkich klatek schodowych znajdujących się w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII, tegoroczny przetarg na remont klatek schodowych został uzupełniony o te prace.

Zakres prac, które rozpoczną się w dniu 7 kwietnia 2022 r. obejmuje m.in. zabezpieczenie terenu objętego pracami, dwukrotne malowanie farbami olejnymi cokołów, uprzątnięcie terenu objętego pracami. Planowany termin zakończenia prac to 13 kwietnia 2022 r.

 

Ze strony Spółdzielni nadzór na w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857.

Wykonawcą prac jest firma DAMIAN PRZYBYŁOWSKI – „EWKADA”.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE 05.04.2022 remont malarski cokołów Znanieckiego 16, kl. II

dot. remontu malarskiego cokołów klatki schodowej nr II, budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16 w Warszawie.

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2022 r. (czwartek) rozpoczną się prace polegające na remoncie malarskim cokołów klatki schodowej nr II, budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16 w Warszawie.

Remont klatki schodowej został przeprowadzony w 2018 r., ale zakres prac nie obejmował malowania cokołów. Aby poprawić estetykę Państwa klatki schodowej oraz ujednolicić wygląd wszystkich klatek schodowych znajdujących się w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII, tegoroczny przetarg na remont klatek schodowych został uzupełniony o te prace.

Zakres prac, które rozpoczną się w dniu 7 kwietnia 2022 r. obejmuje m.in. zabezpieczenie terenu objętego pracami, dwukrotne malowanie farbami olejnymi cokołów, uprzątnięcie terenu objętego pracami. Planowany termin zakończenia prac to 13 kwietnia 2022 r.

 

Ze strony Spółdzielni nadzór na w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857.

Wykonawcą prac jest firma DAMIAN PRZYBYŁOWSKI – „EWKADA”.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE 05.04.2022 remont malarski cokołów Znanieckiego 16B

dot. remontu malarskiego cokołów klatki schodowej budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16B w Warszawie.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2022 r. (czwartek) rozpoczną się prace polegające na remoncie malarskim cokołów klatki schodowej budynku usytuowanego przy ul. Znanieckiego 16B w Warszawie.

Remont klatki schodowej został przeprowadzony w 2018 r., ale zakres prac nie obejmował malowania cokołów. Aby poprawić estetykę Państwa klatki schodowej oraz ujednolicić wygląd wszystkich klatek schodowych znajdujących się w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII, tegoroczny przetarg na remont klatek schodowych został uzupełniony o te prace.

Zakres prac, które rozpoczną się w dniu 7 kwietnia 2022 r. obejmuje m.in. zabezpieczenie terenu objętego pracami, dwukrotne malowanie farbami olejnymi cokołów, uprzątnięcie terenu objętego pracami. Planowany termin zakończenia prac to 13 kwietnia 2022 r.

 

Ze strony Spółdzielni nadzór na w/w pracami pełni Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych, Pan Dariusz Józefowicz, tel. 517-104-857.

Wykonawcą prac jest firma DAMIAN PRZYBYŁOWSKI – „EWKADA”.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ ORAZ PRZEWODÓW KOMINOWYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram obowiązkowego przeglądu instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

 

OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA.

 

Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI.

Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pan Marcin Więckowski, tel. 509-762-714.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Spółdzielni, Panią Moniką Głuch, tel. 501-235-814.

Osiedle Budynek Data Godzina
Wilga XII Znanieckiego 16 06.12.2021 r. (poniedziałek) 18:00-20:00
Znanieckiego 16A 06.12.2021 r. (poniedziałek) 18:00-20:00
Znanieckiego 16B 06.12.2021 r. (poniedziałek) 18:00-20:00
Znanieckiego 16C 06.12.2021 r. (poniedziałek) 18:00-20:00

 

UWAGA! POWYŻSZE OGŁOSZENIE DOTYCZY WYŁĄCZNIE LOKALI, W KTÓRYCH KONTROLE WYZNACZONE NA DZIEŃ 05.11.2021 R. ORAZ 01.12.2021 R. NIE ODBYŁY SIĘ!

PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ ORAZ PRZEWODÓW KOMINOWYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram obowiązkowego przeglądu instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

 

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA. 

Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI.

Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pan Marcin Więckowski, tel. 509-762-714.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Spółdzielni, Panią Moniką Głuch, tel. 501-235-814.

Osiedle Budynek Data Godzina
Wilga XII Znanieckiego 16 01.12.2021 r. (piątek) 9:00-11:00
Znanieckiego 16A 01.12.2021 r. (piątek) 9:00-11:00
Znanieckiego 16B 01.12.2021 r. (piątek) 9:00-11:00
Znanieckiego 16C 01.12.2021 r. (piątek) 9:00-11:00

 

UWAGA! POWYŻSZE OGŁOSZENIE DOTYCZY WYŁĄCZNIE LOKALI, W KTÓRYCH KONTROLA WYZNACZONA NA DZIEŃ 05.11.2021 R. NIE ODBYŁA SIĘ!

PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ ORAZ PRZEWODÓW KOMINOWYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram obowiązkowego przeglądu instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA.


Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI.
Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pani Katarzyna Niewiadomska, tel. 500-525-467.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Spółdzielni, Panią Moniką Głuch, tel. 501-235-814.

Osiedle Budynek Data Godzina
Wilga XII
     
Znanieckiego 16 05.11.2021 (piątek) 17:30 - 20:00
Znanieckiego 16A 05.11.2021 (piątek) 17:30 - 20:00
Znanieckiego 16B 05.11.2021 (piątek) 17:30 - 20:00
Znanieckiego 16C 05.11.2021 (piątek) 17:30 - 20:00

PRZERWA W DOSTAWIE ZIMNEJ I CIEPŁEJ WODY

UWAGA! PRZERWA W DOSTAWIE ZIMNEJ I CIEPŁEJ WODY

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na instalacji wodnej w węźle cieplnym budynku usytuowanego przy 
ul. Znanieckiego 16A w Warszawie,
w dniu 09.03.2021 r. (wtorek)
w godzinach 09:00-14:00
nastąpi przerwa w dostawie zimnej i ciepłej wody.


Ze strony Spółdzielni nadzór na w/w pracami pełnić będzie Pani Jadwiga Dorota Dłuska, tel. 515-411-829.
Wykonawcą prac będzie firma PIROS INSTALACJE Konrad Szwąder.  Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pan Konrad Szwąder, nr tel. 501-150-398.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

PRZERWA W DOSTAWIE ZIMNEJ I CIEPŁEJ WODY

UWAGA! PRZERWA W DOSTAWIE ZIMNEJ I CIEPŁEJ WODY

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych na instalacji wodnej w węźle cieplnym budynku usytuowanego przy 
ul. Znanieckiego 16C w Warszawie,
w dniu 10.03.2021 r. (środa)
w godzinach 09:00-14:00
nastąpi przerwa w dostawie zimnej i ciepłej wody.

Ze strony Spółdzielni nadzór na w/w pracami pełnić będzie Pani Jadwiga Dorota Dłuska, tel. 515-411-829.
Wykonawcą prac będzie firma PIROS INSTALACJE Konrad Szwąder.  Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pan Konrad Szwąder, nr tel. 501-150-398.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Informacja odności drogi dojazdowej do parkingu zewnętrznego osiedla Wilga XII

W celu zapoznania się z ogłoszeniem proszę kliknąć TUTAJ aby otworzyć lub pobrac plik PDF.

PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ ORAZ PRZEWODÓW KOMINOWYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram obowiązkowego przeglądu instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA.


Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI.
Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pani Katarzyna Niewiadomska, tel. 500-525-467.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Spółdzielni, Panią Moniką Głuch, tel. 501-235-814.

 

Osiedle Budynek Data Godzina

Wilga XII

Znanieckiego 16 07.09.2020 (poniedziałek) 18:00 - 20:00
Znanieckiego 16A 08.09.2020 (wtorek) 18:00 - 20:00
Znanieckiego 16B 09.09.2020 (środa) 18:00 - 20:00
Znanieckiego 16C 09.09.2020 (środa) 18:00 - 20:00

II TERMIN PRZEGLĄDU INSTALACJI GAZOWEJ ORAZ PRZEWODÓW KOMINOWYCH W LOKALACH

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram dla II terminu obowiązkowego przeglądu instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII.

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

OSOBY WYZNACZONE DO REALIZACJI W/W USŁUG BĘDĄ WYPOSAŻONE W KOSZULKI Z LOGO FIRMY, IMIENNE IDENTYFIKATORY, A TAKŻE MASECZKI OCHRONNE I PŁYNY DO DEZYNFEKCJI. PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ORAZ ZASTOSOWANIE ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ, POPRZEZ OSŁONĘ UST I NOSA.


Wykonawcą prac jest firma ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH KAZIMIERZ WIĘCKOWSKI.
Osobą do kontaktu ze strony Wykonawcy jest Pani Katarzyna Niewiadomska, tel. 500-525-467.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Spółdzielni, Panią Moniką Głuch, tel. 501-235-814.

 

Osiedle Budynek Data Godzina

Wilga XII

Znanieckiego 16 06.11.2020 (piątek) 17:30 - 20:00
Znanieckiego 16A 06.11.2020 (piątek) 17:30 - 20:00
Znanieckiego 16B 06.11.2020 (piątek) 17:30 - 20:00
Znanieckiego 16C 06.11.2020 (piątek) 17:30 - 20:00

Odbiór odpadów wielkogabarytowych!

Szanowni Państwo,

Odbiór odpadów wielkogabarytowych z nieruchomości Al. Stanów Zjednoczonych 34 będzie się odbywał, zgodnie z harmonogramem opublikowanym na stronie internetowej m.st. Warszawy, w nastepujacych terminach:

- 22 maja 2020 roku  - 22 czerwca 2020 roku - 17 lipca 2020 roku

PROSIMY O WYSTAWIANIE ZBĘDNYCH PRZEDMIOTÓW W USTALONE MIEJSCE DO SKŁADOWANIA NA 2 DNI PRZED USTALONYM TERMINEM ODBIORU.

Powyższe pozwoli na zachowanie porządku i estetyki na Osiedlu.

Zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie m.st. Warszawy, przez odpady wielkogabarytowe rozumiane są m.in.: stare meble (także rozłożone na części) oraz wyroby tapicerskie (np. fotele, wersalki, pufy), materace, zabawki dużych rozmiarów.

UWAGA!
Do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się: sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego (np.: starych pralek, lodówek), materiałów i odpadów budowlanych, remontowych (gruz budowlany), wanien, umywalek, grzejników, muszli toaletowych, ram okiennych, drzwi, niesprasowanych dużych kartonów, opon samochodowych, ziemi.

Zużyty sprzęt elektryczny oraz elektroniczny - który nie zalicza się do odpadów wielkogabarytowych można przekazać do PSZOK-ów lub oddać w czasie zbiórek, które mają miejsce w każdej dzielnicy Warszawy. Duży zużyty sprzęt elektryczny oraz elektroniczny tzw. elektroodpady, może zostać odebrany także bezpłatnie z domu. Harmonogramy oraz wykaz punktów zbiórek znajdują się na stronie www.czysta.urn.warszawa.pl.

Odwołanie spotkania

Uwaga! Spotkanie zaplanowane na dzień 4 marca nie odbędzie się!

Wobec postępującego zagrożenia koronawirusem oraz mając na względzie 

Źródło: Puls Medycyny

Uważnie śledzimy doniesienia z całego świata o rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa, który dotarł do Europy. Ponawiam apel o zachowanie spokoju, przestrzeganie zasad higieny, a także taką organizację życia społecznego, by redukować możliwości rozprzestrzeniania się wirusa. Wszyscy powinniśmy dążyć do minimalizacji ryzyka zakażeń. To zadanie indywidualne dla każdego z nas - podkreśla prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Andrzej Matyja w przesłanym do mediów komunikacie. - To też zadanie dla kierujących placówkami ochrony zdrowia, opiekuńczymi, edukacyjnymi, zakładami pracy, by tak organizować funkcjonowanie podległych im instytucji i organizacji, by chronić zdrowie i życie ludzi. 

Zarząd MSM „Nowy Dom 82” podjął decyzję o odwołaniu spotkań z mieszkańcami Osiedli. Jeśli sytuacja pozwoli odbylibyśmy te spotkania w maju.  Tym samym spotkanie zaplanowane na dzień 4 marca 2020 roku nie odbędzie się.

Wszystkie informacje, które poruszane byłyby podczas spotkania zostaną przekazane
w najbliższych dniach w Informatorze Osiedlowym.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zgłoszeń, zachęcam do osobistego kontaktu.

Zaproszenie na spotkanie

Z A P R O S Z E N I E

Zarząd MSM „Nowy Dom 82” wraz z przedstawicielem Rady Nadzorczej  zapraszają właścicieli lokali nieruchomości osiedla „Wilga XII” na spotkanie, które odbędzie się

w dniu 4 marca 2020 r. (środa) o godz. 18°°
w Klubie Osiedlowym Wilga-Iskra ul. Znanieckiego 5

Przedmiot spotkania - bieżące sprawy Osiedla Wilga XII.

Zapraszamy do  wzięcia udziału w spotkaniu. 

PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ ORAZ PRZEWODÓW KOMINOWYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w budynkach wchodzących w skład zasobów MSM „Nowy Dom 82”, informujemy, że

w dniu 26.08.2019 r. (poniedziałek)
w godzinach 12:00-21:00

odbędzie się obowiązkowy przegląd instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych przy ul. Znanieckiego 16, 
ul. Znanieckiego 16A, ul. Znanieckiego 16B oraz ul. Znanieckiego 16C.

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

Wykonawcą prac jest firma Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK. Pracownicy wykonujący przeglądy będą posiadali identyfikatory.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełnić będzie Pani Monika Głuch, tel. 501-235-814
Przegląd przeprowadzą upoważnieni pracownicy firmy Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK.

Budynek Data przeglądu Godzina
Znanieckiego 16 26.08.2019 r. (poniedziałek) 12:00 - 21:00
Znanieckiego 16A 26.08.2019 r. (poniedziałek) 12:00 - 21:00
Znanieckiego 16B 26.08.2019 r. (poniedziałek) 12:00 - 21:00
Znanieckiego 16C 26.08.2019 r. (poniedziałek) 12:00 - 21:00

Zawiadomienie

Na podstawie § 103 ust. 7 i 8 STATUTU MSM „Nowy Dom 82”

Zarząd MSM „Nowy Dom 82”
z w o ł u j e

w dniu 29.05.2019 roku o godz. 18:00
w Klubie Osiedlowym - Osiedlowe Centrum Plastyki "Wilga"
przy ul. Znanieckiego 5

 
Z E B R A N I E
dla Członków Osiedla „WILGA XII”
w celu wyłonienia kandydatów
do Rady Nadzorczej

Czytaj więcej...

Spotkanie dla mieszkańców

Zarząd MSM „Nowy Dom 82” zaprasza właścicieli lokali usytuowanych w osiedlu „Wilga XII” na spotkanie, które odbędzie się

w dniu 19 lutego 2019 r. (wtorek) o godz. 18°° w Klubie Osiedlowym Wilga – Iskra ul. Znanieckiego 5

Przedmiotem spotkania będzie omówienie sprawy przekształcenia wieczystego użytkowania gruntu w prawo własności oraz bieżące sprawy Osiedla.

Zapraszamy do  wzięcia udziału w spotkaniu. 

UWAGA! III TERMIN PRZEGLĄDÓW GAZOWYCH I WENTYLACYJNYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w Państwa lokalach informujemy, że w dniu 20.12.2018 r. (czwartek), w godzinach 19:00 – 21:00 odbędzie się obowiązkowy przegląd instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

Wykonawcą prac jest firma Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK. Pracownicy wykonujący przeglądy będą posiadali identyfikatory.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełnić będzie Pani Monika Głuch, tel. 501-235-814
Przegląd przeprowadzą upoważnieni pracownicy firmy Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK.

UWAGA! II TERMIN PRZEGLĄDÓW GAZOWYCH I WENTYLACYJNYCH W LOKALACH!

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów gazowych i wentylacyjnych w Państwa lokalach informujemy, że w dniu 12.12.2018 r. (środa), w godzinach 11:00 – 13:00 oraz 19:00 – 21:00 odbędzie się obowiązkowy przegląd instalacji gazowej oraz przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

Wykonawcą prac jest firma Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK. Pracownicy wykonujący przeglądy będą posiadali identyfikatory.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełnić będzie Pani Monika Głuch, tel. 501-235-814
Przegląd przeprowadzą upoważnieni pracownicy firmy Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK.

Wyprowadzaj psa na smyczy!

Szanowni Państwo,

w związku z nowelizacją przepisów Kodeksu Wykroczeń, tj. Art.77 §1 „Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 zł albo karze nagany” poniżej przywołujemy treść §11 Regulaminu Porządku Domowego Obowiązującego Mieszkańców MSM „Nowy Dom 82”:

Czytaj więcej...

I TERMIN PRZEGLĄDÓW GAZOWYCH I WENTYLACYJNYCH W LOKALACH

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia corocznych przeglądów wentylacyjnych w Państwa lokalach, poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram obowiązkowego przeglądu przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Prosimy o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia w/w przeglądów.

Wykonawcą prac jest firma Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK. Pracownicy wykonujący przeglądy będą posiadali identyfikatory.

Ze strony Spółdzielni nadzór nad w/w pracami pełnić będzie Pani Monika Głuch, tel. 501-235-814
Przegląd przeprowadzą upoważnieni pracownicy firmy Zakład Kominiarsko – Remontowy KOSIAK.

 • Budynek: Znanieckiego 16
 • Data: 21.11.2018 (środa)
 • Godzina: 9:00 - 12:00 oraz 16:00-19:00
 • Budynek: Znanieckiego 16A
 • Data: 21.11.2018 (środa)
 • Godzina: 11:00 - 13:00 oraz 18:00-20:00
 • Budynek: Znanieckiego 16B
 • Data: 21.11.2018 (środa)
 • Godzina: 13:00 - 14:00 oraz 18:00-20:00
 • Budynek: Znanieckiego 16C
 • Data: 21.11.2018 (środa)
 • Godzina: 12:00 - 14:00 oraz 18:00-20:00

Dodatkowa kontrola lokali nieudostępnionych w wyznaczonych terminach możliwa będzie do przeprowadzenia w sobotę, 24 listopada 2018 r., w godzinach 08:00-16:00, po uprzednim uzgodnieniu z upoważnionym pracownikiem Spółdzielni, wskazanym powyżej.

II TERMIN PRZEGLĄDU INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I PIORUNOCHRONNEJ!

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością przeprowadzenia przeglądu instalacji elektrycznej i piorunochronnej, zgodnie z art. 62 pkt. 1 ustawy Prawo Budowlane, w budynkach należących do zasobów MSM „Nowy Dom 82”, poniżej przedstawiamy

Państwu harmonogram obowiązkowego przeglądu instalacji elektrycznej i piorunochronnej w budynkach usytuowanych na terenie osiedla Wilga XII

Czytaj więcej...